Yapı Kredi Bankası
Tüm Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı veya Yapı Kredi İnternet Bankacılığı aracılığıyla Eurobond alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Yapı Kredi Bankası Vadesiz Mevduat Hesabı ile gerçekleştireceğiniz alım işlemleri  için herhangi bir komisyon veya işlem ücreti ödemezsiniz. Yapı Kredi Bankasında Eurobond alım işlemi için alt limit 50.000 USD nominal ve katları şeklinde belirlenmiştir.

Garanti Bankası
Dolar cinsinden açılan ve alt limiti 20.000 USD olan Eurobond Mevduat Hesabı veya Vadesiz  Mevduat Hesabı ile Eurobond işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alımlar için alt limit 10.000 USD, satışlar için alt limit ise 5000USD’dir. Garanti Bankası İnternet Şubesi ile yapacağınız alım satım işlemleri için alt limit  5000 USD iken üst limit 250.000 USD’dir. Eurobond alım işlemleri hafta içi 09.30 – 16.00, satış işlemleri ise 09.30 – 16.00 saatleri arasında , kuponsuz olarak yapılır.

Akbank
Döviz Tevdiat Hesabı ve  Menkul Kıymet Hesabının  birbirine bağlanması  ile  Eurobond alım satımları 1.000 USD ve katları  olarak yapılabilmektedir. 100 birim üzerinden fiyatlandırma yapılacak olan Eurobondların faiz getirileri  piyasa koşullarına göre farklılık göstermektedir.

Deniz Bank
Deniz Bank’ta Vadesiz Döviz Hesabı ile hafta içi satış işlemleri 09:30-14:00 saatleri arasında, alış işlemleri 09:30 – 14:30 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir. Eurobond alım satım işlemleri için alt limit 1000 USD/EUR Nominal ve katlarıdır.

Vakıf Bank
Vakıf Bank’ta Eurobond alım satım işlemlerinin yapılabilmesi için Vakıf Bank Yatırım Hesabı ve  bu hesaba bağlı bir TL Bankomat Hesabı ve bu hesap altında çalışan bir Döviz Bankomat Hesabı açılması gerekmektedir.  Eurobond alım satımları hafta içi 10:30 – 17:00 saatleri arasında Vakıf Bank şubeleri vasıtasıyla Hazine Pazarlama Müdürlüğü tarafından  yapılmaktadır. Eurobond alım satım işlemleri için alt limit 1000 USD/EUR Nominal ve katlarıdır.

HSBC
Eurobond alım satım işlemlerinizi HSBC Şubeleri’nden vade tarihlerinde kupon karşılığı faiz tahsil etme ve vade sonunda da ana parayı tahsil etme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eurobond satarken işlem alt limiti 10,000 USD ve muadili; katları ise 1,000 USD ve muadili olarak belirlenmiştir.

Turkish Bank
Turkish Bank Vadesiz Hesap ile Eurobond alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkish Bank’ta Eurobond alış alt limiti 50.000 USD nominal ve muadilidir.

Finans Bank
Finans Bank Vadesiz Döviz Hesabı ile Eurobond alım satım işlemlerinizi Finans Bank şubelerinden, telefon şubesinden veya internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Finans Bank’ta Eurobond satarken minimum işlem limiti 1,000 USD/EUR nominal ve katları şeklinde belirlenmiştir.

Halk Bankası
Halk Bankası Vadesiz Döviz Hesabı ile Eurobond alım satım işlemlerinizi internet şubesi, telefon şubesi ve Halk Bank şubelerinden herhangi bir işlem ücreti veya komisyon ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti Hazinesinin ihraç ettiği USD ve EURO cinsindeki bütün Eurobond’lara 1,000 nominal ve katları şeklinde alış satış kotasyonu vermektedir.

Türkiye İş Bankası
Vadesiz Döviz Tevdiat hesabı ile otomatik olarak Dolar veya Euro olarak ,  kupon ve ana para ödemeleri yapılabilmektedir. Hafta içi 11.00-17:30 saatleri arasında şubelerden, internet şubesinden ve telefon  şubesinden işlem bedeli veya komisyon ödemeden alım satım yapabilirsiniz. Türkiye İş Bankasında Eurobond alım satım işlemleri  için alt limit 1000 USD/EUR nominal ve katları şeklinde belirlenmiştir.

T.C. Ziraat Bankası
Eurobond için minimum işlem limiti Dolar için 1000 USD nominal ; Euro için ise 1000 EUR nominaldir. TC Ziraat Bankası aracılığıyla Hazine Müsteşarlığı tarafından gerçekleştirilen Eurobond alım satım işlemleri Ziraat Bankası Yatırım Hesabı ile gerçekleştirilmektedir.